You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.
logo

O mně

Jan Slavíček

Světlo, stín, křivka, úhel, linie...

...nekonečný prostor pro kreativitu a originální prezentaci.

Tvořím produktové fotografie, které umožní Vaší práci zazářit.

Symbióza klasického & moderního pojetí

V roce 2004 jsem vyvolal svou první fotografii v temné komoře. Klasický film si mě podmanil natolik, že jsem se se stal spoluzakladatelem serveru Temnakomora.cz a také sběratelem klasických kinofilmových a dvouokých zrcadlovek.

Dnes již při realizaci zakázek fotím digitálně, nicméně na přání nabízím i klasický film pro nezaměnitelné podání a atmosféru starých časů.

Interiéry, design & architektura

Profesně se kromě fotografie věnuji také světelnému designu, proto v mém portfoliu najdete celou řadu zakázek z focení interiérů, designu a architektury. Těší mě zpětná vazba klientů, kteří u mé práce vyzdvihují cit pro práci se světlem a schopnost rychle a kvalitně vytvořit produktové fotografie na míru potřebám každého zákazníka.

Dynamika & emoce

Mou vášní je však i dynamická fotografie a zachycení momentu, prchavých emocí a vzájemné interakce. Při focení eventů klienti oceňují především to, že dokážu vytvořit přirozenou atmosféru a stát se tichým vypravěčem unikátního příběhu každé akce. Ukázky eventových fotografií najdete na mých osobních stránkách Jan Slavíček I Fotograf.

+420 723 573 608 honza.slavicek@gmail.com